گروه وکلای صدر

گروه وکلای صدر یکی از بزرگترین موسسات حقوقی شرق تهران می باشد که از سراسر تهران و ایران و همچنین از خارج از کشور موکلین بسیاری دارد.گروه وکلای صدراز ابتدا بر پایه این اصل تاسیس گردید که رضایت موکل در هر صورتی در اولویت اهداف و ارزش های گروه باشد و در تمامی این سال ها ما تمامی سعی مان را کردیم که بهترین خدمات حقوقی را خدمت موکلین پر تعداد خود ارائه دهیم و خدا را شاکریم که تا به امروز باعث خشنودی موکلین گردیده ایم و همین امر باعث شده است که ما بدون هیچ تبلیغی و فقط و فقط از طریق معرفی موکلین سابق خود پرونده های جدید را اخذ کنیم و این نشان از رضایت موکلین دارد که ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی می نمایند.

گروه وکلای صدر دارای وکلای متعددی در نقاط مختلف  کشورعزیزمان ایران  می باشد که این امر باعث راحتی و آسایش بیشتر موکلین ما که امکان سفر به تهران را ندارند می گردد.موکلین می توانند به راحتی به وکیل حاضر در شهر خود دسترسی داشته باشند یا در صورت تمایل با هماهنگی با مجموعه ی گروه وکلای صدر وکیل خود را از میان وکلای حاضر در شهر تهران انتخاب نمایند.

تخصص شرکت

دعاوی ملکی و دعاوی شهرداری - 20 سال
دعاوی خانواده - 10 سال
دعاوی کیفری - 8 سال
دعاوی اسناد و شرکت های تجاری - 7 سال

چند کلمه از مدیر گروه وکلای صدر

سخنی از جناب آقای رضا کارگر مدیر گروه وکلای صدر با دو دهه تجربه وکالت تخصصی که بعد از سالهای متمادی حضور خود در عرصه وکالت به این نکات ایمانی راسخ پیدا کرده و میگوید؛

ریشه موفقیت افراد به درجه علاقه مندی به حرفه و شغل آنها بستگی دارد هرچه این مقوله از حرفه دورتر شود قطعا به همان میزان از تبحر و تعهد و دلسوزی و موفقیت در حرفه کاسته می شود. استمرار در کسب تجارب و تحصیل و مطالعه بی وقفه تکمیل کننده این علاقه و پیشرفت خواهد بود.

رضا کارگر

وکیل پایه یک دادگستری/ کارآفرین / مدیر گروه وکلای صدر
WhatsApp Image 2022 04 03 at 3.44.32 PM 1 min
0
وکلای متخصص
0
موکلین خوشحال
0
پرونده های موفق

چرا گروه وکلای صدر را انتخاب کنید؟

خدمات متفاوت

به علت سیستم حاکم در گروه وکلای صدر و حضور تیمی جوان در عین حال با تجربه این امکان را به شما خواهد داد تا خدمات حقوقی را در سطحی متفاوت تجربه کنید.

مسئولیت پذیری

گروه وکلای صدر این اطمینان را میدهد که در تمامی لحظات دلسوزانه در کنار شما خواهد بود و شما با بهترین و مسئولیت پذیرترین وکلای ایران قراداد امضا میکنید.

شفافیت عملکرد

شما می توانید در هر لحظه ای که تمایل داشتید با ارتباط گرفتن با وکیل خود یا با مجموعه صدر از روند کار و همچنین از آخرین اقدامات آگاه شوید.

وکیل تخصصی

در گروه وکلای صدر سیستم از ابتدا بر این اساس بوده که وکلایی تخصصی و حرفه ای در تمامی زمینه ها را به خدمت بگیرید و شما مطمئن باشید در زمان انعقاد قرارداد با گروه وکلای صدر با تخصصی ترین وکیل آن زمینه رو به رو هستید.

تصاویر گروه وکلای صدر

مشتریان شرکت