مشاوره ملکی رایگان با وکیل متخصص ملکی

مشاوره ملکی رایگان با وکلای متخصص ملکی نیاز داری؟؟ حس می کنی قبل از گرفتن وکیل ملکی نیاز داری خودت هم در این زمینه بیشتر اطلاعات داشته باشی تا بتونی وکیل متخصص ملکی را از غیر متخصص تشخیص دهی؟ اگر این دغدغه هارو داری این مطلب قطعاً برات مفید خواهد بود. این دو خط ابتدایی رو حتما مطالعه کن که راهنمای استفاده از مطالب این صفحه می باشد. همین حالا یکی از راه های ارتباطی زیر را انتخاب کن و اولین مشاوره تخصصی ملکی رایگان را با وکلای حرفه ای مجموعه وکیل صدر دریافت کن. هرسوالی در رابطه با ملک و موضوعات ملکی داری را می تونی با مشاورین و وکلای ملکی وکیل صدر مطرح کنی و بدون هیچ گونه هزینه ای بهترین مشاوره برای حل مشکلت را از وکلایی که بار ها با این مشکلات رو به رو بوده و آن ها رو حل نموده اند ، دریافت کنی. اگر هم علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دعاوی و موضوعات ملکی هستی و به اصطلاح می خواهی مشاوره ملکی خودت باشید می تونی از نکات کامل و تخصصی ملکی در این صفحه آمده است استفاده کنی. تا جایی که امکان داشت سعی شد این موضوعات به شکل ساده بیان شود تا هر شخصی با هز میزان از معلومات حقوقی بتواند این مطالب را درک و فهم نماید.

مشاوره ملکی رایگان

مشاوره ملکی تلفنی رایگان ملکی با وکیل ملکی متخصص

مشاوره ملکی تلفنی رایگان رو می توانید از طریق تماس با یکی از دو شماره زیر دریافت نمایید. 1- تماس با شماره ثابت ارتباط از طریق تماس با شماره تماس ثابت این امکان را به شما می دهد که با هر یکی از وکلای مکلی متخصص وکیل صدر که در آن لحطه در حال پاسخ گویی به مشاوره ملکی به فرد دیگر نباشند ارتباط برقرار کنید . لازم به ذکر ساعت کاری دفتر مجموعه وکیل صدر در روز های کاری از ساعت 13 الی 19 می باشد و برای دریافت مشاوره ملکی رایگان تلفنی خود می باییست در این بازه زمانی تماس حاصل فرمایید. 2- تماس با شماره همراه ارتباط از طریق تماس با شماره تلفن همراه این امکان را به شما می دهد که با متخصص ترین وکیل ملکی مجموعه آقای وکیل رضا کارگر به شکل مستقیم در ارتباط باشید و تمامی سوالات خود را از ایشان بپرسید. لازم به ذکر است بازه زمانی که ایشان پاسخ گوی تلفن های مشاوره ملکی رایگان تلفنی هستند روز های کاری از 10 صبح الی 19 می باشد و بعد از این زمان به هیچ تماسی پاسخ داده نمی شود. ( ادر صورت تماس و عدم پاسخگویی ایشان می توانید پایم خود را در پیام رسان هایی که در متن پایین گفته شده ارسال نمایید)

مشاوره ملکی تلفنی رایگان ملکی با وکیل ملکی متخصص

مشاوره ملکی آنلاین رایگان ملکی با وکیل ملکی متخصص

مشاوره ملکی آنلاین رایگان رو می توانید از طریق ارسال پیام در یکی از پیام رسان های زیر دریافت نمایید. 1- ارسال پیام در برنامه ایتا شما می توانید برای دریافت مشاوره ملکی رایگان آنلاین، پیام خود را به شکل وییس یا به شکل متنی در پیام رسان ایتا برای وکلای متخصص ملکی وکیل صدر ارسال نمایید. کارشناسان ما در کمتر از 24 ساعت پاسخ شما را در همان پیام رسان ارسال می نمایند. و در صورت لزوم با شما تماس حاصل خواهد شد. 2- ارسال پیام در برنامه آیگپ شما می توانید برای دریافت مشاوره ملکی رایگان آنلاین، پیام خود را به شکل وییس یا به شکل متنی در پیام رسان آیگپ برای وکلای متخصص ملکی وکیل صدر ارسال نمایید. کارشناسان ما در کمتر از 24 ساعت پاسخ شما را در همان پیام رسان ارسال می نمایند. و در صورت لزوم با شما تماس حاصل خواهد شد. 3- ارسال پیام در برنامه بله شما می توانید برای دریافت مشاوره ملکی رایگان آنلاین، پیام خود را به شکل وییس یا به شکل متنی در پیام رسان بله برای وکلای متخصص ملکی وکیل صدر ارسال نمایید. کارشناسان ما در کمتر از 24 ساعت پاسخ شما را در همان پیام رسان ارسال می نمایند. و در صورت لزوم با شما تماس حاصل خواهد شد.

مشاوره ملکی آنلاین رایگان ملکی با وکیل ملکی متخصص

مشاوره ملکی حضوری رایگان ملکی با وکیل ملکی متخصص

برای دریافت مشاوره ملکی حضوری رایگان در شرق تهران از وکلای متخصص وکیل صدر می توانید با تماس از طریق شماره تلفن ثابت مجموعه و هماهنگی با مدیر دفتر مجموعه وکیل صدر ، وقت مشاوره ملکی رایگان حضوری خود را تعیین نمایید. با توجه به میزان حجم مراجعه کنندگان مجموعه این مورد را به شما پیشنهاد نمی کنیم اما در صورت تمایل می توانید از این گزینه نیز استفاده نمایید.

مشاوره ملکی حضوری رایگان ملکی با وکیل ملکی متخصص

نکات مربوط به مشاوره ملکی با وکلای با تجربه ملکی

نکات مشاوره ملکی، از جمله نکاتی هستند که فقط منحصر به موضوعات حقوقی ملکی نمی شوند و شامل تجربه وکیل ملکی با متخصص و هم چنین سوابق کاری او در زمینه های مختلف موضوعات ملکی می شود. با این حال با توجه به قولی که به شما دادیم در این سری از مطالب سعی شده هر آنچه که نیاز است تا شما بتوانید مشاوره ملکی خود باشید، گفته شود و در کنار آنف این مطالب به شما کمک می کند تا در زمانی که خواستید پرونده خود را به وکلای متخصص ملک واگذار کنید بتوانید میزان تسلط و علم وکیل مذکور را از موضوع پرونده خود به راحتی متوجه شوید.

نکات مربوط به مشاوره ملکی با وکلای با تجربه ملکی

مقدمه نکات

بعضی اوقات شما می توانید با هزینه رایگان یا بسیار کم قبل از وقوع مشکل حقوقی با کارشناسان و وکلای متخصص اون زمینه مشاوره بگیرید و از هزینه های زمانی و مالی آینده جلوگیری کنید . مسلما ً قراردادهای ملکی یکی از مهم‌ترین وهم چنین پرهزینه‌ترین قراردادهای حقوقی هستند که به علت وجود تورم بسیار زیاد و وابسته بودن این قرار داد ها به قیمت ملک، اگر به درستی منعقد نگردند می توانند آسیب های جبران ناپذیری را وارد سازند.

قرارداد های ملکی به دلیل پیچیده بودن مفاد و جزئیات آن حتما می بایست توسط کارشناسان متخصص این حوزه نگارش گردد تا از مشکلاتی که امکان دارد در آینده ایجاد گردد جلوگیری شود. قرارداد های ملکی به دلیل حساسیت ذاتی این نوع قرارداد ها و هم چنین بار حقوقی که هر یک از این کلمات دارند، می بایست کلمه به کلمه مورد بررسی قرار گیرد تا در آینده باعث ضرر و زیان به افراد طرف قرارداد نگردد.

شما برای مشاوره با متخصصین و وکلای حرفه ای ملکی مجموعه وکیل صدر راه های بالا رو برای برقراری ارتباط با مجموعه پیش رو دارید ، اما پیشنهاد می شود اگر در زمینه های حقوقی و ملکی تجربه ای از قبل ندارید مشاوره خود را در شبکه های اجتماعی قرار داده شده در سایت با مشاورین ما انجام دهید و مشاوره حقوقی ملکی آنلاین رایگان خود را در این نرم افزار ها از کارشنانسان ما اخذ نمایید . دلیل این پیشنهاد ما این می باشد ، که شما می توانید موارد گفته شده در جلسه مشاوره را به شکل مدون داشته باشید و هر موقع که نیاز به مراجعه داشتید دوباره پیام ها رو مطالعه فرمایید تا به بهترین شکل ممکن مشکل حقوقی خود را مرتفع نمایید .

معایب استفاده نکردن از نکات مشاوره ملکی و دریافت مشاوره ملکی

1- به علت طولانی بودن روند دادرسی در دادگاه های ایران به طور حتم هم زمان بسیار زیادی از شما تلف می گردد و هم باعث ناراحتی اعصاب شما خواهد شد.

2- هزینه های دادرسی و هزینه کارشناس و دیگر هزینه های قانونی مبلغ بسیار سنگینی برای شما خواهد داشت .

3- قوانین ملکی بسیار پیچیده می باشد و به گونه ای تدوین شده است که اگر فردی غیر متخصص آن را مطالعه کند و از موارد آن استفاده کند در صورت عدم اطلاع از آثار آن امکان دارد هزینه های غیر قابل جبرانی به وی وارد ساز د  .

4- با توجه به این موضوع که معاملات ملکی و معاملات مرتبط با املاک حجم بسیار بزرگی از دعاوی موجود در دادگستری و دادگاه هارو تشکیل می دهند ،  شما می بایست به دقت تمامی مواد قرارداد و معامله خود را تنظیم نمایید وگرنه شما نیز یکی از افراد درگیر در این دعاوی خواهید بود.

برای همین موضوع بهتر است شما قبل از هرگونه اقدام با وکیل ملکی متخصص یا مشاور و کارشناس حرفه ای در زیمنه املاک مشورت و مشاوره نمایید تا از خسارت های آینده که امکان دارد با اشتباه تنظیم شدن قرارداد به شما وارد شود ، جلوگیری فرمایید . گروه وکیل صدر به این علت که سال هاست فقط دعاوی مرتبط با املاک را قبول و در آن وکالت می کنند و به افرادی که به مشاوره ملکی نیاز دارند مشاوره می دهند ، از تمامی ریز کاری ها و جزئیات انواع دعاوی ملکی مطلع هستند و اگر بقییه وکلا و مشاورین این موضوعات را به شکل تئوری مطالعه کرده باشند وکلای مجموعه ما تمامی این موارد را در عمل تجربه کرده اند .

به همین علت وکلای متخصص ملکی مجموعه وکیل صدر با اختلاف بهترین مشاوره را در دعاوی و موضوعات ملکی ارائه می دهند . شما می توانید از راه های مختلف با مشاورین و کارشناسان ما در ارتباط باشید برای اطلاع از انواع راه های ارتباطی به قسمت بالای مطلب مراجعه فرمایید .

معایب استفاده نکردن از نکات مشاوره ملکی و دریافت مشاوره ملکی

خوب حالا چرا باید از وکیل متخصص ملکی مشاوره دریافت کنیم ؟

دعاوی ملکی و مرتبط با موضوعات ملکی درمراجع قضایی، پرونده‌هایی چالش ‌برانگیز و بسیار دشوار محسوب می‌گردند که مسلماً هم زمان زیادی را از سیستم قضایی می گیرد و هم افراد درگیر در ان دعاوی تا سال ها درگیر خواهند بود. و چه از بعد مالی و چه از بعد مدت زمان دیگری بسیار هزینه بر خواهد بود .

ما به شما به شکل پیشنهاد و مشورت این موضوع را گوشزد می کنیم که با توجه به تجارب ما درزمینه های مرتبط با املاک ، بهره گرفتن از مشاور متخصص و وکلای ملکی با تجربه نیاز هر فردی است که به هر شکلی با موضوعات ملکی ارتباط دارد . منظور از افراد مرتبط : متصدیان املاک ، سازندگان املاک ، افرادی که مشارکت در ساخت می کنند ، فروشندگان و خریدارن املاک ، مستاجر و موجر و ……

برای انتخاب وکیل متخصص ملکی باید به چه معیار هایی توجه کنید ؟

1- شما می باسیت به نحوی از انحاء میزان تجربه آن فرد مشاوره دهنده ملکی را برای خود تخمین بزنید . مشاور ملکی باید در انواع موضوعات مرتبط با املاک تجربه بالایی داشته باشد و شما می توانید نتایج کسب شده توسط وکلای مشاوره دهنده را دعاوی ملکی به عنوان معیار برای سنجش عیار مشاوره ای که می دهند استفاده تمایید .

2- با توجه به قوانین و آیین نامه ها و آرای وحدت رویه که به شکل روزانه در کشور منتشر می شود  ، به روز بودن مشاوره دهنده یکی از نکات مهمی است که در زمان مشاوره گرفتن باید به آن توجه کنید . این موضوع جایی اهمیت پیدا می کند که قوانین جدید ناسخ قوانین گذشته باشد و حقوق و تکالیف جدیدی را ایجاد نمایید .

3- آن وکیل و مشاور می بایست با روند پرونده هایی با موضوعات ملکی آشنا باشد تا بتواند تشخیص دهد پرونده شما در کدام مرحله از این روند قرار دارد تا بتواند بهترین مشاوره را به شما ارائه کند .

4- با توجه به این که قیمت مصوب و مشخصی برای مشاوره های حقوقی تعیین نگردیده هر یک از عزیزان مشاور برای خود مبلغی را تعیین می کند و آن را از افراد اخذ می کنند . شما می بایست قبل از اخذ مشاوره در رابطه با مبلف حق مشاوره با فرد مقابل تعیین تکلیف کنید تا در آینده به مشکل بر نخورید.

5- شما باید به این موضوع دقت کنید که برای انتخا بمشاوره حقوقی نباید شخصی را صرفاً به این علت که مثبت حرف می زند و به شما انرژی خوب می دهد انتخاب کنید ، بعضاً نیاز است مشاور واقعیت های پرونده شما رو هرچند ناگوار برای شما به شکل کامل شرح دهد حتی اگر به نارحتی شما منجر گردد . حتی اگر مشاوره حقوقی شما مشاوره حقوقی رایگان در مورد ملک است هم باید این موارد را در اولویت های خود قرار دهید تا بتوانید بهترین مشاوره حقوقی ممکن را اخذ نمایید .

برای انتخاب وکیل متخصص ملکی باید به چه معیار هایی توجه کنید ؟

شما با بهره مندی از مشاوره با وکلای متخصص چه مزایایی را کسب خواهید کرد ؟

1- منجر به جلوگیری از بیشتر شدن اختلاف ها  و اقامه دعوا در دادگاه.

2- بالا رفتن درصد موفقیت در موضوعات ملکی گوناگون.

3-اقامه دعوای صحیح و اصولی به مراجع قضایی.

4- کم شدن مدت زمان رسیدگی به موضوعات ملکی.

5- با وجود وکیل متخصص هیچ نقطه ای از پرونده شما بدون بررسی نمی ماند.

6- از ابتدا در طرح دعوا عنوان دعوای حقوقی با کیفری خود را صحیح انتخاب می کنیم.

7- ارائه اصولی و دقیق دلایل و مدارک و پیوست های مورد نیاز برای طرح دعوا به دادگاه.

8- از ابتدا طرح دعوی از نتیجه احتمالی دعوا با دید کارشناسی شده توسط مشاوره وکیل ملکی آگاه خواهید بود.

9- شما با اخذ مشاوره از متخصصین حوزه از هزینه دادرسی دعاوی مختلف ملکی مطلع خواهید بود .

10- با حضور وکیل ملکی در پرونده شما به علت اشراف ایشان بر تمام قوانین ملکی و تبصره ها را به بسیاری از مشکلات برخورد نمی کنید.

11- مدت زمان رسیدن به نتیجه مطلوب زمانی که توسط وکیل و مشاور اقدام میکنید ، بسیار کوتاه تر می باشد.

12- مشاوره گرفتن در ابتدای کار باعث می گردد هزینه های آینده شما بسیار پایین آید.

13- مسلماً انرژی و زمان و وقت شما در مراجع قضایی هدر نمی رود.

14- با اخد مشاوره از قبل ریسک شکست شما در آن موضوع بسیار پایین میاید.

15- شما با مشورت گرفتن از کارشناسان متخصص از میزان اعتبار مدارک طرف مقابل خود مطلع می شوید.

خدمات مشاوره حقوقی ملکی

از جمله پر اهمیت ترین خدمات در مشاوره وکیل متخصص ملکی عبارتند از:

1- مشاوره در موضوع دخل و تصرف در املاک

2- مشاوره در موضوعات مرتبط با تنظیم قرارداد املاک

3- مشاوره در موضوعات مرتبط با ثبت اسناد

4- مشاوره در موضوعات مرتبط با خرید و فروش املاک

5- مشاوره در موضوعات مرتبط با مصادره املاک

6- مشاوره در موضوعات مرتبط با شکایت از مستأجر

7- مشاوره در موضوعات مزتبط با آزادسازی رهن

8- دعاوی موضوع کمیسیون ماده ۵ شهرداری، دعاوی کمیسیون ماده هفت شهرداری، دعاوی موضوع کمیسیون ماده پنجاه و شش منابع طبیعی

9- دعاوی موضوعات مرتبط با مواد ۱۴۷ و ۱۴۸ قانون ثبت در زمینه دعاوی قانون تعیین تکلیف اراضی بدون سند رسمی اگر موضوعی که برای آن به دنبال مشاور و وکیل متخصص می باشد ما به شما این پیشنهاد را داریم که با تماس با شماره 5 رقمی وکیل صدر در بالای صفحه ، مشاوره حقوقی ملکی تلفنی رایگان از متخصصین و وکلای حرفه ای ملکی ما اخذ نمایید.

خدمات مشاوره حقوقی ملکی

مشخصات و ویژگی های وکیل مشاوره ملکی متخصص و حرفه ای

مشاوره ملکی متخصص و کاربلد می بایست هم دانش کافی حقوقی و کفری و ثبتی و …  در حوزه های مختلف دعاوی ملکی  داشته باشد، و هم به شکل کامل بر روی قواینن و مقررات و هم چنین آیین نامه‌های جدید اشراف و تسلط داشته باشد . شخص مشاوره دهنده می بایست در کنار تجربه عملی در دعاوی ملکی مختلف و سابقه حضور مستمر در دعاوی و پرونده‌های گوناگون ملکی داشته باشد.

پس می بایست شما برای برگزیدن یک فرد مناسب برای گرفتن مشاوره به این یقیین برسید که چنین فرد یهم از لحاظ دانش علمی و هم از لحاظ داشتن تجربه کاری درپرونده های مرتبط با موضوعات ملکی در حد مطلوبی باشد. مشاوره حقوقی رایگان در مورد ملک امری هست که درست است رایگان می باشد ولی شما می بایست برای انتخاب مشاور خود نیز بسیار وسواس به خرج دهید و یک فرد ماهر و با تجربه را برگزینید.

برای احراز دانش علمی شما می توانید به مدارک اخذ شده از دانشگاه ها و هم چنین دوره هایی که این فرد شرکت کرده رجوع کنید و صلاحیت علمی فرد را از این راه احراز کنید. برای احراز صلاحیت عملی و تجربی آن فرد شما می بایست به نتایج اخذ شده توسط این فرد در دعاوی که شرکت داشته است ، مراجعه کنید که اگر آن وکیل سایت یا پلتفورمی داشته باشد که از طریق آن  دست آورد های خود را در آن جا قرار داده باشد  می توانید به یک اطلاع کلی از میزان تجربه و اطلاعت فنی آن فرد دست یابید و با خیال راحت تری به نکات مشاروه ای این فرد عمل کنید. از این نکات را شما می توانید در زمان انتخاب بهترین وکلای ملکی تهران و ایران نیز استفاده کنید و بهترین انتخاب را داشته باشید.

هزینه حق الزحمه وکیل متخصص مشاور ملکی چگونه محاسبه می‌گردد؟

در محاسبه میزان حق الزحمه و هزینه مشاوره وکیل ملکی متخصص، عوامل مهمی تاثیر گذار است از جمله :

1- نوع پرونده

2- حجم پرونده

3- مدت زمان رسیدگی به پرونده

4- پیچیدگی های حقوقی و کیفری پرونده

5- اسناد و مدارکی که شما در اختیار دارید

اسناد و مدارکی که طرف مقابل شما در اختیار دارد این موارد از مهم ‌ترین عوامل و فاکتورهای می باشد که برای برآورد هزینه مشاوره ملکی لحاظ می گردند. اگر مشکل حقوقی ملکی شما به شکلی می باشد که احتمال می دهید این موضوع ادامه دار باشد و در آینده شما بازهم نیاز به مشاوره حقوقی داشته باشید بهتر است مشاوره خود را داخل نرم افزار هایی که در بالا قرار داده ایم انجام دهید، مشاوره حقوقی ملکی آنلاین رایگان خود را از کارشناسان ما در برنامه های مذکور اخذ نمایید.

لازم به ذکر است این کار برای شما چندی فایده خواهد داشت :

1- وجود سابقه مشاوره شما در چت از قبل ( این گونه دیگر نیازی به توضیح موارد قبلی نیست ) 2-این مشاوره برای همیشه در چت برای شما باقی می ماند این گونه شما می توانید هر زمانی که اراده کردید به این موارد دسترسی داشته باشید .

هزینه حق الزحمه وکیل متخصص مشاور ملکی چگونه محاسبه می‌گردد؟

حال باید ببنیم به چه شخصی وکیل ملکی متخصص می گویند؟

وکیل ملکی متخصص و حرفه ای شخصی است که در زمینه دعاوی ملکی مختلف و هم چنین در زمینه اشراف بر قوانین و مقررات مربوط به املاک و موضوعات مرتبط دارای تخصص و دانش لازم می باشد. شما می توانید برای اخذ مشاوره حقوقی رایگان در مورد ملک یکی از طرق بالا را برای مشاوره با وکلای متخصص ملکی وکیل صدر انتخاب نمایید.

وکلای ملکی از بابت تجارب خود در دعاوی زیر تخصص خوب و مطلوبی دارند و اگر موضوع مشکل شما یکی از موضوعات زیر می باشد بهتر است از این وکلا استفاده نمایید. این دعاوی عبارتند از:

1- دعاوی مرتبط با تقسیم ملک مشاع موضوع معامله

2- دعاوی مرتبط با اعتراض ملک مشاع موضوع معامله

3- دعاوی مرتبط با تصرف عدوانی در موضوعات حقوقی

4- دعاوی مرتبط با تصرف عدوانی موضوعات کیفری

5- دعاوی مرتبط با فسخ معامله

6- دعاوی مرتبط با مطالبه وجه التزام قراردادی

7- دعاوی مرتبط با ابطال قرارداد های ملکی

8- دعاوی مرتبط با التزام به تحویل مبیع مورد معامله

9- دعاوی مرتبط با الزام به اخذ پایان کار املاک

10- دعاوی مرتبط با اثبات مالکیت ملک

11- دعاوی مرتبط با اسناد اوقافی املاک

12- دعاوی مرتبط با کلاهبرداری درباره املاک

13- دعاوی مرتبط با مطالبه اجرت المثل ایام تصرف

14- دعاوی مرتبط با جعل سند مرتبط با ملک

15- دعاوی مرتبط با فروش مال غیر

16- دعاوی مرتبط با ممانعت و مزاحمت از حق

17- دعاوی مرتبط با انتقال اسناد

18- دعاوی مرتبط با قدرالسهم

19- دعاوی مرتبط با تخلیه ملک

20- دعاوی مرتبط با الزام به ایفای تعهد

21- دعاوی مرتبط با الزام به تنظیم سند رسمی ملک

22- دعاوی مرتبط با الزام به تحویل مبیع

23- دعوای ابطال سند مالکیت مال غیر منقول

24- دعاوی مرتبط با تفاوت دعوای خلع ید و تخلیه ید

25- دعاوی مرتبط با دعوای مطالبه سرقفلی و حق کسب و پیشه، تجارت

26- دعاوی مرتبط با انواع دعوای موجر و مستأجر در املاک تجاری و اداری و مسکونی

27- دعاوی مرتبط با قراردادها ملکی و هم چنین داوری در قرارداد های ملکی اگر موضوع دعاوی ملکی شما یکی از موارد بالا می باشد ما به شما پیشنهاد مشاوره حقوقی ملکی تلفنی رایگان را می دهیم که به راحتی می توانید با کلیک بر روی بخش های بالای صفحه در سریع ترین زمان ممکن به کارشناسان ما متصل شوید .

بهترین فردی که می تواند به عنوان مشاوره حقوقی ملکی متخصص به شما مشاوره دهد

خیلی ازافراد در جستجوی پیدا کردن جواب مناسب واخذ راه حل های صحیح برای رها شدن از مشکلات و دردسر حقوقی خود درباره انواع  مختلف دعاوی حقوقی و کیفری در حوزه ملک می باشند. این افراد معمولاً این سؤال را بیان می نمایند که بهترین فرد مشاوره دهنده حقوقی ملکی برای دعاوی و موضوعات ملکی چگونه انجام می گیرد؟

به طور معمول طرح چنین سؤالاتی آسان می باشد اما پاسخ دهی به این سوالات به سادگی میسر نمی باشد. به این علت که موارد متعددی در این زمینه تاثیر دارند و این امکان وجود ندارد فقط از یک جنبه موضوع را بررسی کرد.  پس اگر کسی ادعا کند من بهترین مشاور حقوقی ملکی تهران یا ایران برای شما خواهم بود باید به این صحبت او شک کرد و بررسی بیشتری انجام داد .

بهترین فردی که می تواند به عنوان مشاوره حقوقی ملکی متخصص به شما مشاوره دهد

عبارت مشاوره حقوقی ملکی به چه عملی گفته می شود؟

روش و رویکرد ما برای در اختیار شما گذاشتن بهترین مشاوره حقوقی ملکی توسط وکلای ملکی ابه این شکل خواهد بود که با در نظر گرفتن یک حالت چندلایه و به انجام رساندن گام های مشاوره به شکل گام به گام پلن های لازمه را برای ارائه راه حل مناسب برای پرونده و دعاوی شما را پیش خواهیم برد.

دلیل تدوین چنین برنامه ای آن می باشد که هیچوقت نمی توان پیش بینی کرد که حتی در بهترین و صحیح ترین حالت پرونده ، که آیا این پرونده چه نتبیجه ای را در بر خواهد داشت ؟ به همین علت اگر یک وکیل یا مشاور حقوقی فقط و فقط یک پلن در ذهن خود داشته باشد وهمان را فقط به مشاوره گیرنده انتقال دهد و آن پلن با  مشکل یا شکست مواجه گردد، فرد درگیر در آن پرونده عملاً دیگر نمی تواند اقدامی را انجام دهد. اما زمانی که برنامه های چند مرحله ای و همه جانبه در پرونده ها و موضوعات اعمال می گردد، حتی اگر یک مسیر به شکست منجر گردد مسیرهای پشتیبان و آلترناتیو می تواند راه حل های منطقی دیگر باشد.

ارائه بهترین و مناسب ترین خدمات مشاوره حقوقی در مورد دعاوی ملکی

تقریبا همه افراد یا حداقل یکی از اعضای خانواده هر فردی در طول مدت زندگی خود با احتمال بسیار زیاد یک یا چند بار اقدام به خرید یا فروش با اجاره دادن یا اجاره گرفتن ملک کرده‌اند. می توان اینگونه گفت که بدترین و ناگوار ترین اتفاقی که ممکن است در این اقدامات رخ دهد، این می باشد که حقی ازافراد درگیر در این معاملات ضایع گردد و مورد اقداماتی مثل کلاهبرداری قرار بگیریم.

در این حالت به این علت که در معامله‌ هایی با مبالغ بسیار بالا سروکار داریم؛ پس در خطر ضرر بسیار زیادی خواهیم بود. هدف و علت مراجعه و وکیل و مشاور برای اخذ مشاوره حقوقی ملکی این می باشد که جلوی این ضرر و زیان را بگیریم.  یک وکیل ملکی حرفه ای و متخصص با توصل به  تجربه و مهارت عملی و دانشی که دارا می باشد، به شما کمک می نماید تا از ورود هر گونه ضرری مصون بمانید.

به همین علت حتی اگر خرید و فروش و اجاره املاک ، شغل و حرفه شما می باشد ، باز به شما پیشنهاد می‌کنیم تا الزاماً از مشاوره حقوقی ملکی یک وکیل یا مشاور متخصص بهره ببرید. یک مشاور حقوقی با تجربه که در زمینه ملک تخصص دارد؛ تمامی اسناد و مدارک را به خوبی و به شکل کامل مطالعه کرده و در صورت نیاز و امکان اصلاح ، آن‌ها را اصلاح مینماید. همچنین اگر صلاح بدایند و از ایشان بخواهید در هنگام عقد قرارداد و چنین معامله ای هم حضورخواهد داشت

ارائه بهترین و مناسب ترین خدمات مشاوره حقوقی در مورد دعاوی ملکی

آثار مثبت دریافت و عواقب عدم دریافت مشاوره حقوقی ملکی از متخصص این امر

شما به عنوان شخصی که در داخل یک پرونده و موضوع حقوقی ملکی درگیر می باشید، می بایست این تصمیم را اتخاذ کنید که آیا مشاوره حقوقی ملکی را می خواهید انجام دهید یا خیر ؟ و این مشاوره آِیا می‌تواند به شما کمکی نماید یا فقط برای شما هزینه اضافه ای می باشد؟
با این اوصاف اگر بخواهیم در این رابطه و درباره این موضوع شما را راهنمایی نماییم ، باید متذکر شویم که از جمله عواقب عدم دریافت مشاوره حقوقی از فرد متخصص این می باشد که احتمال خطا رفتن در روند پرونده و ایجاد مشکل برای شما در پرونده  ملکی بسیار زیاد خواهد شد. به عبارت ساده‌ تر، می توان گفت یک وکیل با تجربه ملکی یا مشاور حقوقی ملکی متخصص قبل از اینکه اقدامی به ارسال پرونده به مراجع قضایی کند ،پرونده را کاملاً مورد بررسی قرار می دهد، و آن را به طور کامل مطالعه می نماید و هم چنین مشکلات و ایرادات این پرونده را رفع می‌ نماید.
با این اوصاف اگر این اقدامات و بازبینی ها انجام نگردد؛ این احتمال وجود خواهد داشت که پرونده ملکی بعضاً بسیار مهم شما ناقص به دادگاه ارجاع شود و اقداماتی بعدی نیز به علت همین ناقصی بی ثمر گردد. در مقابل این موضوع و مشکل اگر شما قبل از طرح دعوای غلط و نامناسب از یک وکیل متخصص یا مشاور ای حرفه ای مشاوره دریافت نمایید.
با توجه به این موضوع که به خاطر دانش وتجربه و اشرافی که چنین فردی بر روی مواد قانونی و بر روی موضوع پرونده ملکی شما دارد، بسیار می‌تواند  کمک حال شما در زمینه‌های گوناگون ملکی باشد و شما را راهنمایی نماید. این فرد متخصص با بررسی  کامل و به دقت وصحیح پرونده شما ایرادات و مشکلات آن را رفع می نماید و هم چنین اگر به اسناد و مدارکی نیاز باشد یا آن ها را فراهم و اگر لازم باشد با انتقال به شما آن را جمع آوری می نماید. علاوه بر این موضوعات گفته شده، شما می توانید از این وکیلمت ملکی در جلسات دادگاه استفاده نمایید و در این زمان شما باید یک قرارداد خوب و محکم با چنین وکیلی امضا بفرمایید که جلوی سوء استفاده های احتمالی گرفته شود .
 

مشاور حقوقی متخصص ملکی خوب می بایست چه خصوصیاتی داشته باشد؟

برخوردار بودن از اطلاعات و دانش حقوقی و کیفری در زمینه املاک یکی از مهمترین مولفه های می باشد که شما می بایست در معیار های انتخاب خود از این مورد استفاده بنمایید . به همین دلیل کاملاً این امر مبرهن می باشد که شما در انتخاب وکیل متخصص ملک هیچگاه نباید از بین وکلای متخصص در مباحث خانواده همانند طلاق و ازدواج استفاده نماییید و از آن ها مشاوره بگیرید .
مضاف بر این موارد الزامی است تا وکیل مورد نیاز شما الزاماً مورد اعتماد باشد تا شما بتوانید آن اسناد و مدارکی که به ایشان ارائه و تحویل می‌دهید به دست افراد دیگری نیافتد. این موضوعات به قدری دارای اهمیت می باشد که در خیلی از کشورها، جرم محسوب میگردد. در نتیجه هیچ یک از مشاورین و افراد و وکلا حقی ندارند تا اسرار موکل خود را افشا نماید. ویژگی بعدی که دارای اهمیت بسیاری می باشد این است که مشاور حقوقی و وکیل باید این توانایی را داشته باشه تا بتواند به راحتی اطلاعات را به مشاوره گیرنده انتقال دهد و بتواند به خوبی با گفتن نکات درست مشاوره گیرنده را قانع سازد.
مشاور حقوقی متخصص ملکی خوب می بایست چه خصوصیاتی داشته باشد؟

سوالات متداول در رابطه با مشاوره ملکی

در صورت بروز اختلاف ملکی، اولین اقدامی که می بایست به انجام برسانید این است که با یک وکیل یا مشاور حقوقی متخصص در امور ملکی مشورت نمایید. وکیل یا مشاور حقوقی می تواند شما را در مورد حقوق و تعهداتان راهنمایی نمایدد و به شما کمک کند تا یک راه حل قانونی و عادلانه برای اختلاف خود پیدا کنید.

بله، در بسیاری از موارد می توان اختلافات ملکی را بدون مراجعه به دادگاه حل کرد. روش های جایگزین حل اختلاف ملکی عبارتند از:

 • میانجی گری: در میانجی گری، یک شخص بی طرف به عنوان میانجی، طرفین اختلاف را به مذاکره و توافق دعوت می کند.
 • داوری: در داوری، یک شخص یا هیئت داوری، اختلاف را بررسی و تصمیم می گیرند.

هزینه مشاوره ملکی بسته به عوامل مختلفی مانند پیچیدگی اختلاف، شهر محل سکونت و تجربه وکیل یا مشاور حقوقی متفاوت است.

برای پیدا کردن یک وکیل یا مشاور حقوقی متخصص در امور ملکی، می توانید از روش های زیر استفاده کنید:

 • توصیه دوستان و آشنایان
 • جستجو در اینترنت
 • مراجعه به کانون وکلای دادگستری

مدارک لازم برای ثبت دادخواست ملکی عبارتند از:

 • کپی سند ملک
 • کپی شناسنامه و کارت ملی طرفین دعوا
 • کپی کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت سربازی
 • کپی گواهینامه مالکیت
 • کپی اسناد و مدارک مربوط به اختلاف

هزینه دادرسی ملکی با توجه به نوع و ارزش ملک متفاوت است.

مدت زمان رسیدگی به پرونده های ملکی بسته به نوع و پیچیدگی پرونده متفاوت است.

بله، حکم دادگاه ملکی قابل اعتراض است. طرفین دعوا می توانند ظرف 20 روز از تاریخ ابلاغ حکم، نسبت به آن اعتراض کنند.

اگر حکم دادگاه علیه شما صادر شود، باید آن را اجرا کنید. در صورت عدم اجرای حکم، ممکن است محکوم به پرداخت جریمه یا حتی حبس شوید.

برای دفاع از حقوق خود در دعاوی ملکی، باید از یک وکیل یا مشاور حقوقی متخصص در امور ملکی کمک بگیرید. وکیل یا مشاور حقوقی می تواند به شما کمک کند تا مدارک و مستندات خود را جمع آوری کنید و یک دفاعیه قانونی و محکم ارائه دهید.

17 دیدگاه

 1. سلام دوستان. من یک فروشگاه تجاری اجاره دادم. در قرارداد آمده که مالک می‌تواند هر زمان دلخواه قرارداد را انتقال دهد. آیا این مورد قانونی است؟

  • سلام. خیر، این مورد قانونی نیست. مالک نمی‌تواند به تنهایی و به هر زمانی قرارداد را انتقال دهد. بر اساس قوانین، مالک باید با حداقل ۶ ماه اطلاع قبلی به مستأجر اعلام کند که قصد فسخ قرارداد را دارد. در غیر این صورت، مستأجر حق دریافت جبران خسارت را دارد.

 2. من یک واحد مسکونی خریداری کردم و سند ملک را دریافت کردم. اما در سند آمده که ملک دارای مالکیت مشکوک است. این معنای مالکیت مشکوک چیست؟

  • سلام. مالکیت مشکوک به کسی اطلاق می‌شود که به ملکی ادعا بر مالکیت دارد، اما این ادعا قانونی تأیید نشده است. در این صورت، شما باید اقدامات لازم را انجام دهید تا مشکل مالکیت مشکوک حل شود. این اقدامات ممکن است شامل توافق با طرف معارض یا تقاضای حل اختلاف از طریق دادگاه باشد.

   • با سلام من یه ملکی را از مشاور املاک و همکارش خریدم کلیه ثمن معامله را پرداخت کردم قولنامه کدرهگیری دارمن نزد املاک ماند رسید مدارک را به من داد متاسفانه بعد از مدتی متوجه شدم قولنامه مرا فسخ و ملک مرا فروخته بودن حالا بعداز شکایتی که کرده بودم آیا امکان استعلام قولنامه فسخ شده از اتحادیه وجود دارد یک بار از دادسرا برای استعلام قولنامه به اتحادیه کشوری نامه بردم نمی‌دونم چرا گفتن چیزی به اسمت نیست

 3. پدرم درگذشته و یک واحد مسکونی به نام او برای ما ارث برده است. من و دو برادرم وارث این واحد هستیم. چه مراحلی باید برای تقسیم ملک به ارث انجام دهیم؟

 4. با سلام
  من خانه ای را اجاره کردم ولی مالک آن را بدون اطلاع من فروخته و هیچ بند فسخی هم نداشته من می خواهم در صورت امکان تا آخر قراردادم در این خانه بمانم.با چندین وکیل ملکی هم مشاوره گرفتم ولی مشاوره رایگان ملکی به دردم نمی خوره و می خواهم یه وکیل کارم رو دست بگیره .
  مبشه با من تماس بگیرید.
  شماره تماس را ایمیل کردم براتون.
  ممنون

 5. سلام
  مشاوره ملکی رایگان با وکلای متخصص ملکی هستش یا با 4 تا کارآموز باید صحبت کنیم ؟
  اگر کارآموز هستند بگید اصلا تماس نگیرم
  ممنون

 6. من چند بار تماس گرفتم تلفن ثابت مشغول بود میشه بفرمایید چه زمانی مشاورین شما تایمشون آزاد هستش ؟ من مشاوره ملکی می خواهم دریافت کنم هزینه آن هم اصلا مهم نیست فقط باید خیلی سریع تر مشاوره را بگیرم .
  داخل سایت ثبت نام کردم و شماره هم رو هم قرار دادم
  ممنون

 7. مشاوره ملکی آنلاین هم رایگان هستش یا فقط مشاوره تلفنی رایگان هستش ؟
  من در برنامه ایتا پیام دادم خدمتتون اگر هزینه ای دربر دارد ممنون می شوم بفرمایید تا پرداخت کنم

  • سلام بنده یه ملکی دارم در طرح شهرداری میباشد والان نزدیک به ۴۰سال است که میگویند درطرح هست ولی طرحی اجرا نشده دریکسال پیش کنار منزل خودم یک درب تجاری باز کردم وبعداز دوندگی درشهرداری رای برایم صادر شده که فقط درب تجاری باشد تازمان اجرای طرح حال اگر من بخواهم عده ای میگویند درب را بازکن خبری نیست عده ای هم میگویند نه ودرآخر شهرداری منطقه به من میگوید دوراه داری یا به دیوان شکایت کن یا ملک خود را زیر نظر شهرداری بصورت سالیانه مبلغی به شهرداری بپردازم به نظرشما چیکارکنم

 8. سلام وقت بخیر
  اینجاب یک واحد آپارتمان خرداری کردم بعد از 4 سال هنوز سند تحویل نداده پس از گذشت این مدت که سنده آماده شده و مشخصات واحد معلوم هست همین طور پارکینگ و انباری که مشخص شده ولی متاسفاته به دلایل مختلفی محل پارکینک را میخوهد تغییر دهد آیا امکان تغییر وجود دارد یانه

 9. Hello there

  Looking to improve your posture and live a healthier life? Our Medico Postura™ Body Posture Corrector is here to help!

  Experience instant posture improvement with Medico Postura™. This easy-to-use device can be worn anywhere, anytime – at home, work, or even while you sleep.

  Made from lightweight, breathable fabric, it ensures comfort all day long.

  Grab it today at a fantastic 60% OFF: https://medicopostura.com

  Plus, enjoy FREE shipping for today only!

  Don’t miss out on this amazing deal. Get yours now and start transforming your posture!

  The Best,

  Victor

 10. Looking to improve your posture and live a healthier life? Our Medico Postura™ Body Posture Corrector is here to help!

  Experience instant posture improvement with Medico Postura™. This easy-to-use device can be worn anywhere, anytime

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

هجده − نه =

ارسال نظر